2019-2020 YAZ DÖNEMİNDE STAJ YAPACAK ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE


2019-2020 YAZ DÖNEMİNDE STAJ YAPACAK ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

Öğrencilerimizin mağduriyet yaşamamaları için aşağıdaki uyarıları dikkate almaları önem taşımaktadır.

Yüksekokulumuz öğrencileri 2019-2020 yaz dönemine mahsus olmak üzere stajlarını ‘’İŞ YERİ STAJI’’ veya  ‘’UYGULAMA ÖDEVİ’’ şeklinde yapabileceklerdir. Staj başvuruları OGRIS’te İstek Yönetim Sistemi (İYS) üzerinden yapılacaktır. 

COVID-19 tedbirleri kapsamına sadece 2019-2020 yaz döneminde yapacakları stajlar için geçerli olmak üzere düzenlenen UYGULAMA ÖDEVİ şeklinde yapılacak staj işlemlerine ait iş akış şeması için burayı tıklayınız. 

Stajın Uygulama Ödevi Şeklinde Yapılması Talebi Başvuru Dilekçesi  için  burayı tıklayınız. 

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılında zorunlu stajını yapacak olan Fakültemiz öğrencilerinin COVID-19 tedbirleri kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından önerilen tedbirleri alan iş yerlerinde ‘’İŞ YERİ STAJI’’ olarak staj yapacak öğrenciler için yapılacak işlemlere ait iş akış şeması için burayı tıklayınız. 

(Ek 1a) İş Yeri Staj Kabul Formunu indirmek için  burayı tıklayınız. .  

(Ek 1b) Bölüm Staj Onay Formu için burayı tıklayınız. 

 

Staj Defteri evraklarına ulaşmak için  burayı tıklayınız. 

(ücret alacak öğrenciler için) Staj Sözleşmesi için burayı tıklayınız. 

Yüksekokulumuz Staj Yönergesine ulaşmak için  burayı tıklayınız. .  

Not: Bu süreç 2019-2020 yaz döneminde yapılacak stajlar için geçerlidir. Uygulamanın değişmesi durumunda internet sayfamız üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

Öğrencilerimiz staj işlemlerini, staja başlamadan en az 10 (on) gün öncesinde tamamlamaları mağduriyet yaşanmaması açısından önemlidir.