Birim Eğiticileri
BİRİMLER ADI SOYADI TELEFON  ADI SOYADI TELEFON 
EĞİTİM FAKÜLTESİ Ersin YÖNÜK 225 43 34 Nurgül KUŞ 225 43 28
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ Murat DALKIÇ 225 21 83 Ali ÇAMLI 225 40 26
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ Sedat ÖZDİN 225 25 43    
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Selami SARI 225 24 60 Fazilet YILMAZ 225 20 23
İLETİŞİM FAKÜLTESİ Celal GÖKKAYA 225 45 71    
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ Işıl ÖZGÜL 225 46 20    
MİMARLIK FAKÜLTESİ Samet EROĞLU 225 42 29    
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Fuat ÖZCAN 225 22 87 Hasan TAŞTAN 225 22 76
TARIM BİLİMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ FAKÜLTESİ Öznur KILINÇARSLAN 225 44 46    
TIP FAKÜLTESİ  Ahmet İSPİR 225 25 79    
EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Ümmü ERGEN 225 43 30    
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Kadriye GÜNGÖRDÜ 225 21 92    
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Züleyha VARİŞ 225 25 80    
SOSYAL BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Fatih CEYLAN 225 27 91    
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU İbrahim SOLMAZER 313 00 12 Ender KARAGÜLLE 313 00 12
NİĞDE ZÜBEYDE HANIM SAĞLIK YÜKSEKOKULU Gökhan ABACI 211 28 12    
YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU Mehmet ŞENGÜR 225 20 01    
TÜRK MUSİKİSİ DEVLET KONSERVATUVARI Sevinç GÜLEÇ 225 30 32    
BOR MYO Şakir Caner YAYLA 311 45 27 Havva ÇOBO 311 45 27
BOR HALİL ZÖHRE ATAMAN MYO Salim TUNCEL 311 86 00    
NİĞDE SOSYAL BİLİMLER MYO Emine ŞAHKAYA 211 29 56 Ali GELEN 211 28 93
NİĞDE TEKNİK BİLİMLER MYO Selda GÖKDENİZ 211 29 03-211 29 01 Ferdi BULUT 21129 17- 211 29 09
NİĞDE ZÜBEYDE HANIM SAĞLIK HİZ. MYO Bilal AGDAG 211 28 06    
ULUKIŞLA MYO Cafer YÜREKLİ 511 85 86    
BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI Derya AVCI 225 22 20    
İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI Mevlüt ÖZKAYNAK 225 26 39 Ufuk ÖZALTUN 225 27 23
KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI İsmail ÇİÇEK 225 42 89    
ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI Fatih AYDEMİR 225 27 05 ALİŞAN KOYUNCU 225 27 08
PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI Remziye ATEŞ 225 44 88 Mevşure TEKİN 225 44 86
SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI Azime Hasret CEYLAN 225 27 20 Fatma YAĞIZ 225 27 22
STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANLIĞI Fatma KARAER 225 26 83 Gülşen ÖZCAN 225 26 87
YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI Hayriye BOĞA 225 26 55 Mustafa ULUS 225 26 63
KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ Yasin AFŞAR 225 47 10    
DÖNER SERMAYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ Yasin İLGÜN 225 26 49     
MERKEZİ ARAŞTIRMA LABORATUVARI MÜDÜRLÜĞÜ Hicran ARI 225 45 00    
ULUSLARARASI İLİŞKİLER OFİSİ Halil ÖZDEMİR 225 23 23    
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ Merve UÇAR 225 27 38    
HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ Erkan ÇETİNEL 225 26 96    
BİLGİ EDİNME BİRİMİ Asya YILDIRIM 225 27 35    
NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM VE
 ARAŞTIRMA MERKEZİ
Emrah ÜNLÜER 225 29 78    
TÜRKÇE ÖĞRETİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ Şükran ERDAL AYTAÇ 225 30 90    
BİLİMSEL ARAŞTIRMA VE PROJE BİRİMİ Nilay ERKAN 225 26 48    
KAMUÇAM Hatice ÖZALTUN 225 21 52    


Son Güncelleme Tarihi:16.05.2019