Projeler

Yrd. Doç. Dr. Mehmet DEMİRALP projeleri için Tıklayınız.

Yrd. Doç. Dr. Cihan BAYINDIRLI projeleri için Tıklayınız.

Ömer Halisdemir Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları ve çeşitli birimlerin temsilcileri ile ortak kuruluşların temsilcilerinden oluşan Ömer Halisdemir Üniversitesi heyeti Çek Cumhuriyeti’nden döndü. 


Niğde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mehmet Demiralp’in hazırlayıp yürütücülüğünü yaptığı ve 2013 Teklif Çağrı döneminde AB Mesleki Eğitim Programı Leonardo da Vinci Hareketlilik Projeleri kapsamında kabul edilen projenin ilk aşaması, projenin yurt dışı ortaklarından Alumcom Plast S.R.O.’nun katkıları ile 08-14 Haziran 2014 tarihleri arasında Çek Cumhuriyetin’in başkenti Prag’da gerçekleştirildi. Türk Ulusal Ajansı tarafından desteklenen, Niğde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğretim elemanlarının, yurtiçi ortakların temsilcilerinin ve üniversiteden çeşitli birim temsilcilerinin yer aldığı 20 kişilik grup proje kapsamında Prag’da bir hafta süreyle incelemelerde bulundu.

“İş Sağlığı ve İş Güvenliğinde OHSAS/TS 18001 Çerçevesinde Kalite Güvence Sisteminin Yerinde İncelenmesi” başlıklı proje iki aşamadan oluşuyor. İlk aşaması Prag’da gerçekleştirilen projenin ikinci aşaması yine 20 kişilik bir ekibin katılımıyla 17–23 Ağustos 2014 tarihleri arsında South East Training Academy GmbH ortaklığında Almanya’nın Augsburg şehrinde gerçekleştirilecek.
Yürütücülüğünü Yrd. Doç. Dr. Mehmet Demiralp’in yaptığı ve Türk Ulusal Ajansı tarafından desteklenen “İş Sağlığı ve İş Güvenliğinde OHSAS/TS 18001 Çerçevesinde Kalite Güvence Sisteminin Yerinde İncelenmesi” başlıklı proje kapsamında Niğde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğretim elemanlarının tamamı ve diğer temsilciler olmak üzere toplamda 40 kişi hareketlilik programından yararlanmış olacak.


Son Güncelleme Tarihi:07.07.2017