I. Öğretim

11
Mayıs
OTO1002 BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CİHAN BAYINDIRLI)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
OTO1006 MESLEK RESİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. HAMİ GÖKTÜRK)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
OTO1008 BUJİ ATEŞLEMELİ MOTORLARIN YAKIT VE ATEŞLEME SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CİHAN BAYINDIRLI)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
OTO1010 OTOMOTİV ELEKTRONİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. EŞREF ERDOĞAN)

  Uygulama

  

  2020


1
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Genel Sınav

  

  2020


22
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


22
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


23
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

11
Mayıs
OTO1002 BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CİHAN BAYINDIRLI)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
OTO1006 MESLEK RESİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. HAMİ GÖKTÜRK)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
OTO1008 BUJİ ATEŞLEMELİ MOTORLARIN YAKIT VE ATEŞLEME SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CİHAN BAYINDIRLI)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
OTO1010 OTOMOTİV ELEKTRONİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. EŞREF ERDOĞAN)

  Uygulama

  

  2020


1
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Genel Sınav

  

  2020


22
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


22
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


23
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

11
Mayıs
OTO2008 TAŞITLAR MEKANİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET DEMİRALP)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
OTO2002 ALTERNATİF MOTORLAR VE YAKIT SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. HAMİ GÖKTÜRK)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
OTO2004 KONFOR SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET DEMİRALP)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
OTO2006 SİSTEM ANALİZİ VE TASARIMI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET DEMİRALP)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
OTO2006 SİSTEM ANALİZİ VE TASARIMI - B Şubesi   (Öğr.Gör. PERVİN ÖZKAN)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
OTO2020 ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CİHAN BAYINDIRLI)

  Uygulama

  

  2020


II. Öğretim

11
Mayıs
OTO2008 TAŞITLAR MEKANİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET DEMİRALP)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
OTO2002 ALTERNATİF MOTORLAR VE YAKIT SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. HAMİ GÖKTÜRK)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
OTO2004 KONFOR SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET DEMİRALP)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
OTO2006 SİSTEM ANALİZİ VE TASARIMI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET DEMİRALP)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
OTO2006 SİSTEM ANALİZİ VE TASARIMI - B Şubesi   (Öğr.Gör. PERVİN ÖZKAN)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
OTO2020 ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CİHAN BAYINDIRLI)

  Uygulama

  

  2020