I. Öğretim

23
Aralık
OTO1009 TERMODİNAMİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET DEMİRALP)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
OTO1005 MOTOR TEKNOLOJİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. HAMİ GÖKTÜRK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
OTO1007 OTOMOTİV ELEKTRİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CİHAN BAYINDIRLI)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - ES Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - ES Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
OTO1009 TERMODİNAMİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET DEMİRALP)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
OTO1005 MOTOR TEKNOLOJİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. HAMİ GÖKTÜRK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
OTO1007 OTOMOTİV ELEKTRİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CİHAN BAYINDIRLI)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
OTO2001 DİZEL MOTORLAR VE YAKIT ENJEKSİYON SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. HAMİ GÖKTÜRK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
OTO2003 GÜÇ AKTARMA ORGANLARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CİHAN BAYINDIRLI)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
OTO2005 HAREKET KONTROL SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET DEMİRALP)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
OTO2007 MOTOR TEST VE AYARLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. HAMİ GÖKTÜRK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
OTO2011 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CİHAN BAYINDIRLI)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
OTO2013 EMİSYON KONTROL SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET DEMİRALP)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
OTO2029 MOTOR ONARIMI - A Şubesi   (Öğr.Gör. HAMİ GÖKTÜRK)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
OTO2001 DİZEL MOTORLAR VE YAKIT ENJEKSİYON SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. HAMİ GÖKTÜRK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
OTO2003 GÜÇ AKTARMA ORGANLARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CİHAN BAYINDIRLI)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
OTO2005 HAREKET KONTROL SİSTEMLERİ - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
OTO2007 MOTOR TEST VE AYARLARI - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
OTO2011 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
OTO2013 EMİSYON KONTROL SİSTEMLERİ - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
OTO2029 MOTOR ONARIMI - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019