EĞİTİM-ÖĞRETİM KOMİSYONU
1- Dr. Öğr. Üyesi Erman KILINÇ (Başkan)
2- Öğr. Gör. Dr. Can FİDANCAN (Üye)
3- Öğr. Gör. Oğuzhan MENTİŞ (Üye)
4- Öğr. Gör. Sevda BAGATIR (Üye)
5- Öğr. Gör. Oya ÖZEL GÜRBÜZ (Üye)
6- Öğr. Gör. Hüseyin ALTINDAŞ (Üye)
7- Yüksekokul Öğrenci Temsilcisi (Üye)
TANITIM KOMİSYONU
1- Dr. Öğr. Üyesi Nizamettin BAŞARAN (Başkan)
2- Dr. Öğr. Üyesi Erman KILINÇ (Üye)
3- Öğr. Gör. Dr. Can FİDANCAN (Üye)
4- Öğr. Gör. Oğuzhan MENTİŞ (Üye)
5- Öğr. Gör. Sevda BAGATIR (Üye)
6- Öğr. Gör. Yasin AFŞAR (Üye)
STRATEJİK PLAN HAZIRLAMA İZLEME VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
1- Dr. Öğr. Üyesi Nizamettin BAŞARAN (Başkan)
2- Öğr. Gör. Dr. Can FİDANCAN (Üye)
3- Öğr. Gör. Oğuzhan MENTİŞ (Üye)
4- Öğr. Gör. Oya ÖZEL GÜRBÜZ (Üye)
5- Öğr. Gör. Yasin AFŞAR (Üye)
6- Öğr. Gör. Hatice Nur KILIÇ (Üye)
SATIN ALMA KOMİSYONU
1- Öğr. Gör. Oğuzhan MENTİŞ (Başkan)
2- Ayşegül ÜNÜVAR (Üye)
3-Abdulğani DÖŞ (Üye)
MUAYENE KABUL KOMİSYONU
1- Öğr. Gör. Oğuzhan MENTİŞ (Başkan)
2- Ayşegül ÜNÜVAR (Üye)
3- Edibe Nida KARAKUŞ (Üye)
4- Mustafa Özgür DOĞANER (Üye)
SAYIM KOMİSYONU
1- Öğr. Gör. Dr. Can FİDANCAN (Başkan)
2- Ayşegül ÜNÜVAR (Üye)
3- Abdulğani DÖŞ (Üye)
4- Edibe Nida KARAKUŞ (Üye)
AKADEMİK BİRİM KALİTE KOMİSYONU
1- Prof. Dr. Mustafa BOĞA (Başkan)
2- Öğr. Gör. Dr. Can FİDANCAN (Üye)
3- Öğr. Gör. Oğuzhan MENTİŞ (Üye)
4- Öğr. Gör. Yasin AFŞAR (Üye)
5- Öğr. Gör. Hatice Nur KILIÇ (Üye)
6- Ayşegül ÜNÜVAR (Üye)
7- Yüksekokul Öğrenci Temsilcisi (Üye)
MEZUNİYET KOMİSYONU
1- Dr. Öğr. Üyesi Nizamettin BAŞARAN (Raylı Sistemler İşletmeciliği) (Başkan)
2- Öğr. Gör. Dr. Can FİDANCAN (Muhasebe ve Vergi Uygulamaları) (Üye)
3- Öğr. Gör. Oğuzhan MENTİŞ (Avcılık ve Yaban Hayatı/Arıcılık /Bahçe Tarımı / Organik Tarım/ Su Ürünleri) (Üye)
4- Öğr. Gör. Hatice Nur KILIÇ (Turizm ve Otel İşletmeciliği) (Üye)
5- Öğr. Gör. Oya ÖZEL GÜRBÜZ (Çevre Temizliği ve Denetimi) (Üye)
BİRİM AKADEMİK DEĞERLENDİRME KURULU
1- Dr. Öğr. Üyesi Nizamettin BAŞARAN (Başkan)
2- Öğr. Gör. Dr. Can FİDANCAN (Üye)
3- Öğr. Gör. Oğuzhan MENTİŞ (Üye)
BİRİM AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONLARI
MUHASEBE VE VERGİ BÖLÜMÜ
1- Öğr. Gör. Dr. Can FİDANCAN (Başkan)
2- Öğr. Gör. Hüseyin ALTINDAŞ (Üye)
3- Öğr. Gör. Sevda BAGATIR (Üye)
ORMANCILIK BÖLÜMÜ
1- Öğr. Gör. Oğuzhan MENTİŞ (Başkan)
2- Öğr. Gör. Hatice Nur KILIÇ (Üye)
3- Öğr. Gör. Oya ÖZEL GÜRBÜZ (Üye)
ULAŞTIRMA HİZMETLERİ BÖLÜMÜ
1- Dr. Öğr. Üyesi Nizamettin BAŞARAN (Başkan)
2- Dr. Öğr. Üyesi Erman KILINÇ (Üye)
3- Öğr. Gör. Yasin AFŞAR (Üye)