I. Öğretim

1
Nisan
TIP1019 ETKİLİ İLETİŞİM-YAŞAM VE GÖRGÜ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CANAY UMUNÇ)

  Ara Sınav

  

  2020


1
Nisan
TIP1024 ENFEKSİYONLARDAN KORUNMADA STANDART ÖNLEMLER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TUĞBA ARSLAN GÜLEN)

  Ara Sınav

  

  2020


1
Nisan
TIP2031 KALP SAĞLIĞI VE KORUNMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BETÜL ÖZDEMİR)

  Ara Sınav

  

  2020


1
Nisan
TIP2032 AİLE PLANLAMASI VE NORMAL GEBELİĞİN GÖZLENMESİ - A Şubesi   (Doç. Dr. BÜLENT ÇAKMAK)

  Ara Sınav

  

  2020


24
Nisan
TIP2500 SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA DERS KURULU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEDEF İLK)

  Ara Sınav

  

  2020


15
Mayıs
TIP1500 HÜCRE BİLİMLERİ II DERS KURULU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi İSMAİL SARI)

  Ara Sınav

  

  2020


20
Mayıs
TIP1019 ETKİLİ İLETİŞİM-YAŞAM VE GÖRGÜ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CANAY UMUNÇ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Mayıs
TIP1021 ACİL VE İLKYARDIM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA KAÇMAZ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Mayıs
TIP1024 ENFEKSİYONLARDAN KORUNMADA STANDART ÖNLEMLER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TUĞBA ARSLAN GÜLEN)

  Genel Sınav

  

  2020


22
Mayıs
TIP1600 TIBBİ BECERİ UYGULAMALARI I DERS KURULU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi İSMAİL SARI)

  Ara Sınav

  

  2020


22
Mayıs
TIP1010 GİRİŞİMCİLİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEDEF İLK)

  Genel Sınav

  

  2020


29
Mayıs
TIP2600 ENDOKRİN VE ÜROGENİTAL SİSTEMLER DERS KURULU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEDEF İLK)

  Ara Sınav

  

  2020


3
Haziran
TIP2031 KALP SAĞLIĞI VE KORUNMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BETÜL ÖZDEMİR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Haziran
TIP2032 AİLE PLANLAMASI VE NORMAL GEBELİĞİN GÖZLENMESİ - A Şubesi   (Doç. Dr. BÜLENT ÇAKMAK)

  Genel Sınav

  

  2020


19
Haziran
TIP1010 GİRİŞİMCİLİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEDEF İLK)

  Bütünleme

  

  2020


19
Haziran
TIP1019 ETKİLİ İLETİŞİM-YAŞAM VE GÖRGÜ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CANAY UMUNÇ)

  Bütünleme

  

  2020


19
Haziran
TIP1021 ACİL VE İLKYARDIM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA KAÇMAZ)

  Bütünleme

  

  2020


19
Haziran
TIP1024 ENFEKSİYONLARDAN KORUNMADA STANDART ÖNLEMLER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TUĞBA ARSLAN GÜLEN)

  Bütünleme

  

  2020


19
Haziran
TIP2031 KALP SAĞLIĞI VE KORUNMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BETÜL ÖZDEMİR)

  Bütünleme

  

  2020


19
Haziran
TIP2032 AİLE PLANLAMASI VE NORMAL GEBELİĞİN GÖZLENMESİ - A Şubesi   (Doç. Dr. BÜLENT ÇAKMAK)

  Bütünleme

  

  2020


26
Haziran
TIP1001 DÖNEM 1 - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi İSMAİL SARI)

  Genel Sınav

  

  2020


10
Temmuz
TIP2001 DÖNEM 2 - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEDEF İLK)

  Genel Sınav

  

  2020


17
Temmuz
TIP1001 DÖNEM 1 - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi İSMAİL SARI)

  Bütünleme

  

  2020


31
Temmuz
TIP2001 DÖNEM 2 - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEDEF İLK)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

2
Nisan
TIP3060 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA DOĞAN)

  Ara Sınav

  

  2020


17
Nisan
TIP3500 SİNİR SİSTEMİ, PSİKİYATRİ VE KAS-İSKELET SİSTEMLERİ DERS KURULU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CANER ÖZBEY)

  Ara Sınav

  

  2020


15
Mayıs
TIP3600 TOPLUMA DAYALI TIP DERS KURULU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CANER ÖZBEY)

  Ara Sınav

  

  2020


3
Haziran
TIP3060 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA DOĞAN)

  Genel Sınav

  

  2020


5
Haziran
TIP3700 HEKİMLİĞE HAZIRLIK DERS KURULU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CANER ÖZBEY)

  Ara Sınav

  

  2020


24
Haziran
TIP3060 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA DOĞAN)

  Bütünleme

  

  2020


10
Temmuz
TIP3001 DÖNEM 3 - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CANER ÖZBEY)

  Genel Sınav

  

  2020


31
Temmuz
TIP3001 DÖNEM 3 - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CANER ÖZBEY)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

I. Öğretim

I. Öğretim

I. Öğretim