Müdür Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

1994 yılında kurulan Meslek Yüksekokulumuz;  Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Çevre Temizliği ve Denetimi, Avcılık ve Yaban Hayatı ile 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında öğrenci alacak olan Raylı Sistemler İşletmeciliği programları olmak üzere dört programda siz değerli gençlere eğitim-öğretim hizmeti sunmaktadır.

Okulumuz, okuyan, araştıran, düşünen, sorgulayan, sorunlara çözüm üretebilme kabiliyetine sahip, alanı ile ilgili ülkemize ve dünyamıza katkıda bulunmak için çabalayan, yeniliklere açık, katılımcı, görev ve sorumluluklarının bilincinde, sosyal yönü gelişmiş mezunlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu çerçevede, meslek yüksekokulumuzdan mezun olan öğrencilerimiz, kamu ve özel sektörde alanları ile ilgili iş imkanına sahip bulunmaktadırlar.

Şeffaf bir yönetim anlayışıyla çağdaş yönetimin gereklerine uygun, yasa, yönetmelik ve etik değerlere bağlı kalarak eğitim-öğretim hizmetlerini sürdüren meslek yüksekokulumuz bundan sonraki dönemlerde de, sosyal, mesleki özgüveni yüksek, topluma faydalı, bilim ve teknolojiyi takibeden, akılcı düşünen, çözüm üreten bireyler yetiştirebilmek için uğraş vermeyi sürdürecektir.

Sevgi ve saygılarımla,

Prof. Dr. Mustafa BOĞA

Son Güncelleme Tarihi:02.11.2020