Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Haberler

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Farkındalık Eğitimi Yapıldı

Üniversitemiz Şehit Ömer Halisdemir Kongre ve Kültür Merkezinde, idari ve akademik personellerimize yönelik olarak İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Hukuk Bilimleri Anabilim Dalı Öğretim Üyemiz Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Balkan Demirdal’ın sunumu ile “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” hakkında farkındalığın arttırılabilmesi için bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek’ten Niğde Teknopark’a Ziyaret

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Niğde Teknopark’ı ziyaret ederek, Niğde Teknopark ve bünyesinde faaliyet göstermekte olan firmaların çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyarette Niğde Valisi Yılmaz Şimşek’e, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlyas Gökhan eşlik etti.

Kazak Milli Kızlar Pedagoji Üniversitesinden Rektörümüze Ziyaret

Kazak Milli Kızlar Pedagoji Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nurgali Arşabekov ve Kazak Kızlar Milli Pedagoji Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Daire Başkanlığından Adilhan Şorabek, Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar’ı ziyaret etti.

Niğde Milletvekili Yavuz Ergun’dan Üniversitemize Ziyaret

Niğde AK Parti Milletvekili Yavuz Ergun, Üniversitemiz Merkezi Araştırma Laboratuvarını, Tıp ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyarette Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlyas Gökhan da Niğde Milletvekili Yavuz Ergun’a eşlik etti.

Veteran Sporcularımızdan Büyük Başarı

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Adil Canımoğlu, Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Öğretim Üyesi İbrahim Ümran Akdağcık ve Öğretim Görevlisi Nedim Urcan, Türkiye Badminton Federasyonu’nun düzenlediği “Veteranlar Türkiye Badminton Şampiyonası”ndan madalyalar ile döndü.