I. Öğretim

15
Mart
TIP2400 SOLUNUM SİSTEMİ DERS KURULU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NİSA SİPAHİ KAYA)

  Ara Sınav

  

  2024


29
Mart
TIP2067 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE SALGINLAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FATMA ESİN AYDIN)

  Ara Sınav

  

  2024


29
Mart
TIP2068 FİZYOPATOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. DURMUŞ DEVECİ)

  Ara Sınav

  

  2024


29
Mart
TIP2071 KBRN GÜVENLİĞİ VE KORUMA - A Şubesi   (Prof.Dr. SEFA ERTÜRK)

  Ara Sınav

  

  2024


29
Mart
TIP2075 EGZERSİZ FİZYOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET ÖZSAN)

  Ara Sınav

  

  2024


1
Nisan
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Ara Sınav

  

  2024


1
Nisan
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. ESRA ÖZDEN)

  Ara Sınav

  

  2024


1
Nisan
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MAHMUT METİN AKSAN)

  Ara Sınav

  

  2024


5
Nisan
TIP1009 KARİYER PLANLAMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi DURMUŞ AYAN)

  Ara Sınav

  

  2024


5
Nisan
TIP1400 HÜCRE BİLİMLERİ I DERS KURULU - A Şubesi   (Doç. Dr. IŞIL AYDEMİR)

  Ara Sınav

  

  2024


19
Nisan
TIP1019 ETKİLİ İLETİŞİM-YAŞAM VE GÖRGÜ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HÜLYA ANAKIZ ERTÜRK)

  Ara Sınav

  

  2024


19
Nisan
TIP1066 BİYOKİMYADA ENSTRÜMENTAL ANALİZ - A Şubesi   (Doç. Dr. SERPİL ERŞAN)

  Ara Sınav

  

  2024


19
Nisan
TIP1076 KÖK HÜCRE VE KLİNİK KULLANIMI - A Şubesi   (Doç. Dr. DİLARA FATMA AKIN)

  Ara Sınav

  

  2024


17
Mayıs
TIP2500 SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA DERS KURULU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NİSA SİPAHİ KAYA)

  Ara Sınav

  

  2024


27
Mayıs
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Genel Sınav

  

  2024


27
Mayıs
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. ESRA ÖZDEN)

  Genel Sınav

  

  2024


27
Mayıs
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MAHMUT METİN AKSAN)

  Genel Sınav

  

  2024


31
Mayıs
TIP1500 HÜCRE BİLİMLERİ II DERS KURULU - A Şubesi   (Doç. Dr. IŞIL AYDEMİR)

  Ara Sınav

  

  2024


31
Mayıs
TIP1019 ETKİLİ İLETİŞİM-YAŞAM VE GÖRGÜ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HÜLYA ANAKIZ ERTÜRK)

  Genel Sınav

  

  2024


31
Mayıs
TIP1066 BİYOKİMYADA ENSTRÜMENTAL ANALİZ - A Şubesi   (Doç. Dr. SERPİL ERŞAN)

  Genel Sınav

  

  2024


31
Mayıs
TIP1076 KÖK HÜCRE VE KLİNİK KULLANIMI - A Şubesi   (Doç. Dr. DİLARA FATMA AKIN)

  Genel Sınav

  

  2024


31
Mayıs
TIP2067 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE SALGINLAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FATMA ESİN AYDIN)

  Genel Sınav

  

  2024


31
Mayıs
TIP2068 FİZYOPATOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. DURMUŞ DEVECİ)

  Genel Sınav

  

  2024


31
Mayıs
TIP2071 KBRN GÜVENLİĞİ VE KORUMA - A Şubesi   (Prof.Dr. SEFA ERTÜRK)

  Genel Sınav

  

  2024


31
Mayıs
TIP2075 EGZERSİZ FİZYOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET ÖZSAN)

  Genel Sınav

  

  2024


3
Haziran
TIP1009 KARİYER PLANLAMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi DURMUŞ AYAN)

  Genel Sınav

  

  2024


7
Haziran
TIP1600 TIBBİ BECERİ UYGULAMALARI I DERS KURULU - A Şubesi   (Doç. Dr. IŞIL AYDEMİR)

  Ara Sınav

  

  2024


24
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2024


24
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. ESRA ÖZDEN)

  Bütünleme

  

  2024


24
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MAHMUT METİN AKSAN)

  Bütünleme

  

  2024


28
Haziran
TIP1019 ETKİLİ İLETİŞİM-YAŞAM VE GÖRGÜ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HÜLYA ANAKIZ ERTÜRK)

  Bütünleme

  

  2024


28
Haziran
TIP1066 BİYOKİMYADA ENSTRÜMENTAL ANALİZ - A Şubesi   (Doç. Dr. SERPİL ERŞAN)

  Bütünleme

  

  2024


28
Haziran
TIP1076 KÖK HÜCRE VE KLİNİK KULLANIMI - A Şubesi   (Doç. Dr. DİLARA FATMA AKIN)

  Bütünleme

  

  2024


28
Haziran
TIP2067 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE SALGINLAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FATMA ESİN AYDIN)

  Bütünleme

  

  2024


28
Haziran
TIP2068 FİZYOPATOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. DURMUŞ DEVECİ)

  Bütünleme

  

  2024


28
Haziran
TIP2071 KBRN GÜVENLİĞİ VE KORUMA - A Şubesi   (Prof.Dr. SEFA ERTÜRK)

  Bütünleme

  

  2024


28
Haziran
TIP2075 EGZERSİZ FİZYOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET ÖZSAN)

  Bütünleme

  

  2024


16
Temmuz
TIP2600 ENDOKRİN VE ÜROGENİTAL SİSTEMLER DERS KURULU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NİSA SİPAHİ KAYA)

  Ara Sınav

  

  2024


I. Öğretim

15
Mart
TIP3400 ENDOKRİN VE ÜROGENİTAL SİSTEMLER DERS KURULU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GONCA DÖNMEZ ARAT)

  Ara Sınav

  

  2024


29
Mart
TIP3062 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ II - A Şubesi   (Prof.Dr. SEFA ERTÜRK)

  Ara Sınav

  

  2024


10
Mayıs
TIP3500 SİNİR SİSTEMİ, PSİKİYATRİ VE KAS-İSKELET SİSTEMLERİ DERS KURULU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GONCA DÖNMEZ ARAT)

  Ara Sınav

  

  2024


31
Mayıs
TIP3062 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ II - A Şubesi   (Prof.Dr. SEFA ERTÜRK)

  Genel Sınav

  

  2024


14
Haziran
TIP3600 TOPLUMA DAYALI TIP DERS KURULU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GONCA DÖNMEZ ARAT)

  Ara Sınav

  

  2024


28
Haziran
TIP3062 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ II - A Şubesi   (Prof.Dr. SEFA ERTÜRK)

  Bütünleme

  

  2024


I. Öğretim

I. Öğretim

I. Öğretim

I. Öğretim