Kızılay’dan Rektörümüze Ziyaret

Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan ve Kızılay Niğde Şube Başkanı Kemal Gençoğlu, Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Üniversitemiz ve Kızılay arasındaki işbirliğinin devamı ve ilerletilmesi konularında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette ayrıca Üniversitemizdeki ihtiyaç sahibi öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik yeni ve orijinal marka giyim ürünlerinin yer alacağı ve Kızılay tarafından desteklenecek olan bir butiğin, Üniversitemiz Merkez Yerleşkesinde açılması konusu da görüşüldü.

Ziyaret, Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar, Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan ve Kızılay Niğde Şube Başkanı Kemal Gençoğlu’nun açılması planlanan butiğin yerinde inceleme ve değerlendirmelerde bulunmasının ardından sona erdi.

Görüşme sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan ve Kızılay Niğde Şube Başkanı Kemal Gençoğlu’na teşekkür etti. Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan ve Kızılay Niğde Şube Başkanı Kemal Gençoğlu da Rektörümüze misafirperverlikleri dolayısıyla teşekkürlerini ifade etti.