Üniversitemiz Personellerine Hizmet İçi Eğitimi Verildi

Üniversitemiz tarafından, 10-21 Şubat 2020 tarihleri arasında Şehit Ömer Halisdemir Kongre ve Kültür Merkezinde Üniversite personeline “Mali Mevzuat” konulu hizmet içi eğitim semineri düzenlendi.

Yoğun katılımla gerçekleştirilen “Mali Mevzuat” konulu seminerde personellerimize 30 saatlik süre içinde hizmet içi eğitimi verildi.

Seminer sonunda sertifika törenine Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlyas Gökhan, Genel Sekreterimiz Mustafa Çolak ve Strateji Geliştirme Daire Başkanımız Ercan Kök ile eğitim veren üniversite personelleri ve eğitime tabi tutulan personellerimiz katıldı.

Sertifika töreninde açıklamalarda bulunan, Strateji Geliştirme Daire Başkanımız Ercan Kök, “Hizmet içi eğitim programına katılan ve sertifika almaya hak kazanan personellerimizi, katılımlarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlyas Gökhan ise üniversitemizin geliştirilen sistemleri ile birlikte, üniversite olarak her anlamda ilerlemeye devam edildiğini belirterek “Hizmet içi eğitim bu bağlamda oldukça önemli. Programın, katılan tüm personellerimize fayda sağladığını düşünüyoruz” ifadelerine yer verdi.