Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Haberler

Acı Kaybımız

Üniversitemiz Süheyla-Hürrem KUBALI Sağlık Merkezini yaptıran Niğdeli Hayırsever Emekli Hakim Hürrem KUBALI'nın vefatını derin bir üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Hürrem KUBALI'ya Yüce Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğü

“KOP Okur Dostu Okul (KOP-ODO) Projesi”nin Dördüncü Etkinliği Gerçekleştirildi

Üniversitemiz bünyesinde yürütülen ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından desteklenen “KOP Okur Dostu Okul (KOP-ODO) Projesi”nin dördüncü etkinliği “Öğretmenler İçin Yaratıcı Drama ile Değerler Eğitimi” ve “Ebeveynler İçin Çocuk Kitaplarıyla Yaratıcı Drama” başlıklı atölyeler ile çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

Duyarlık Eğitimi Bağlamında Çocuk Edebiyatı Konferansı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz bünyesinde yürütülen ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından desteklenen “KOP Okur Dostu Okul (KOP-ODO) Projesi”nin üçüncü etkinliği olan “Duyarlık Eğitimi Bağlamında Çocuk Edebiyatı” başlıklı konferans çevrim içi olarak gerçekleştirildi.