Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar Tıp Fakültesi Öğrencilerimizle Bir Araya Geldi

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, pandemi kurallarına uygun olarak eğitim öğretim faaliyetlerine başlayan Tıp Fakültemiz öğrencilerine ziyarette bulundu. Ziyarette Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar’a, Tıp Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Üner Kayabaş da eşlik etti.

Tıp Fakültemiz öğrencilerini, temizlik, mesafe ve maske kurallarına uygun olarak eğitim aldıkları sınıfta ziyaret eden Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar öğrencilerimizin sağlığının kendileri için en önemli konu olduğuna da vurgu yaparak, öğrencilerimizin pandemi döneminde de olsa, sağlık eğitimindeki hassasiyet sebebiyle akademik çalışmalarını fiziki ortamda sürdürmelerinin çok değerli olduğunu belirtti.

Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar, sağlık eğitiminin önemine de değinerek, Tıp Fakültemizin Niğde’ye ve bölgeye önemli bir katma değer sağladığını ifade etti ve fakültemizin akademik ve fiziki anlamda gelişimini düzeyli bir şekilde sürdürdüğünün de altını çizdi.

Pandeminin sönümlenmesi ile birlikte tüm akademik birimlerde yüz yüze eğitime başlama arzusunda olduklarını da aktaran Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar açıklamalarının sonunda, tüm öğrencilerimize yeni eğitim öğretim döneminde başarılar diledi.

Ziyaret programı Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar, Tıp Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Üner Kayabaş, Tıp Fakültesi öğretim üyeleri ve öğrencilerimizin, günün anısına çekildikleri hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.