Rektörümüzden Diş Hekimliği ve Mimarlık Fakültelerimize Ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu, fakülte ziyaretlerini Diş Hekimliği ve Mimarlık Fakültelerimiz ile sürdürdü. Rektörümüze ziyaretlerde Rektör Yardımcımız ve Diş Hekimliği Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Yağmur Şener ile Mimarlık Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Selim Kılıç eşlik ettiler.

Merkez yerleşkemizde yer alan iki okulumuzda akademisyen ve idari personeller ile buluşan Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu, Üniversitemiz akademik ve idari kadrosunu iyileştirmek üzere çalışmalar yürüttüklerini ifade ederek böylelikle Üniversitemizin hedeflediği noktalara daha kısa sürede ulaşabileceğinin altını çizdi.

Ziyaret ettiği her birimde ifade ettiği gibi burada da Üniversitemizin bir bütün olduğunu dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu, akademik ve idari personellerimizin sorun ve görüşlerini kendisi ile paylaşabileceğini söyleyerek Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Yönetimi olarak her personelin kendileri için kıymetli olduğunu aktardı. Rektörümüz ayrıca Rektörlük görevine atanması dolayısıyla kendisini tebrik eden personellerimize de teşekkür etti.

Ziyaretler, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.