Tashkent State Transport University ile İkili İş Birliği Anlaşması İmzalandı

Üniversitemiz ve Tashkent State Transport University (Taşkent Devlet Ulaştırma Üniversitesi)  arasında ikili iş birliği anlaşması yapıldı.
Taşkent Devlet Ulaştırma Üniversitesi Rektörü ve aynı zamanda Özbekistan Yükseköğretim Kurumu Başkanı Abduraxmanov Odil Qalandarovich ile bir görüşme gerçekleştiren Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu, iki değerli Üniversite arasında ile ikili iş birliği anlaşması yapıldığının müjdesini verdi.
İki Üniversitenin de bulundukları bölge için çok değerli eğitim kurumları olduğunu ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu, yapılan anlaşma ile Üniversitemizin uluslararasılaşma politikasına büyük katkı sağlandığını ifade ederek bu tarz iş birliklerinin artarak devam edeceğini sözlerine ekledi.
Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu, anlaşmanın imzalanmasında değerli katkılar sunan Taşkent Devlet Ulaştırma Üniversitesi Rektörü ve Özbekistan Yükseköğretim Kurumu Başkanı Abduraxmanov Odil Qalandarovich’a teşekkür etti.
Taşkent Devlet Ulaştırma Üniversitesi Rektörü ve Özbekistan Yükseköğretim Kurumu Başkanı Abduraxmanov Odil Qalandarovich da Üniversitemizle imzalanan ikili anlaşma dolayısıyla çok memnun olduklarını aktararak Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu’ya sunduğu katkılar için teşekkür etti.